MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 11991018

nr 1199 1018

Skåp

1700-tal, Intarsia, obruten proveniens fam Gyllensvärd. Längd: 118, djup: 46 cm, höjd: 193 cm

Utrop:

15.000 kr

Såld:

12.000 kr

måndag 27 augusti 2018
kl 20:32:22

27/8 20:27:22 1      Vinnande bud

  • Klassiska
  • 27 aug

Klassiska

Läs mer om Klassiska