KONST / Skulptur & konsthantverk / Skål 13919331

nr 1391 9331

Skål

+ skulpturer, 3 delar, Handmålat glaserat lergods, diameter: 21, höjd: 9-28 cm

Konditionsrapport: slitage, skador, lagad

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 19 april 2021
kl 19:43:46