KONST / Litografier / Silkscreen 13767043

nr 1376 7043

Ronnie Wood

(f. 1947), Storbritannien

Silkscreen, Ronnie Wood (f. 1947), Storbritannien. "Decades 30s" (Louis Armstrong, Bix Beiderbecke och Bunk Johnson). Signerad, numrerad 124/250. Motivet: 70x98 cm, yttermått inklusive ram: 94x120 cm

Ronnie Wood, brittisk musiker och konstnär född 1947.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 1 februari 2021
kl 19:07:04

1/2 11:34:39 1      Vinnande bud
1/2 18:23:10 1      justering av budtak

Ronnie Wood

Läs mer om Ronnie Wood