KONST / Litografier / Silkscreen 8346332
*
nr 834 6332
Ron Lior
(f. 1971), Sverige
Silkscreen , Ron Lior, AP 25/25, bladets mått: 64, 5 x 90
Kondition: löst blad
Ron Lior, bildkonstnär född 1971.
Följerätt
Utgick
Sista tid för bud online:
måndag 17 juni 2013
kl 19:26:50
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier ron lior silkscreen svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43
-
7085 Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 15/100,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:31
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:02
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:12
*
Ron Lior
Kondition: löst blad
Ron Lior, bildkonstnär född 1971.
nr 834 6332
Ron Lior
(f. 1971), Sverige
Silkscreen , Ron Lior, AP 25/25, bladets mått: 64, 5 x 90
Kondition: löst blad
Ron Lior, bildkonstnär född 1971.
| Följerätt | |
|---|---|
Utgick |
|
| Sista tid för bud online: |
måndag 17 juni 2013 |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier ron lior silkscreen svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13 -
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43
-
7085 Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 15/100,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:31 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:02 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:12



