KONST / Litografier / Silkscreen 16259320

nr 1625 9320

Silkscreen

Bernt Carlzon, Janis Joplin, beskuren, ej signerad, yttermått inklusive ram: 65x85 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 3 juni 2024
kl 19:39:38