ART / Watercolor paintings & Drawings / Silk paintings 11096198

nr 1109 6198

SILK PAINTINGS

6 parts, China, 16x23, wear, damages.

6 st, Kina, 16x23

Condition: slitage, skador

1000

SEK 400

Monday May 22 2017
at 19:17:24