KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Sidenmålning 14943060
nr 1494 3060
Sidenmålning
Kina, Signerad, yttermått inklusive ram: 64x42 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 oktober 2022
kl 20:02:52
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
250 kr