KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Sidenmålning 13803063

nr 1380 3063

Sidenmålning

Japan, Fuji. Signerad. Motivet: 29x40, yttermått inklusive ram: 40x51 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 22 februari 2021
kl 20:03:21