MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 12354217

nr 1235 4217

Sideboard

Rokokostil. Längd: 170. Djup: 54 cm, höjd: 86 cm, nyckel

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 18 februari 2019
kl 19:41:54

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.600 kr
  Göteborg 1.600 kr
  Helsingfors 1.600 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor