MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 14598184
nr 1459 8184
Sideboard
Mexiko. Längd: 185, djup: 42 cm, höjd: 90 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
450 kr
måndag 4 april 2022
kl 18:17:48
300 kr
350 kr
400 kr