MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 13746115

nr 1374 6115

Sideboard

Gustaviansk stil. Längd: 200 cm. Djup: 43 cm, höjd: 80 cm, nyckel

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 25 januari 2021
kl 20:15:49

Den Gustavianska stilen