FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Sideboard 5817465
nr 581 7465
SIDEBOARD
60-tal Teak, lenght: 150, width: 42, height: 74, slitage.
60-tal Teak, längd: 150, djup: 42, höjd: 74
Condition: slitage
1000
SEK 1200
Monday May 4 2009
at 19:03:58
700 kr
850 kr
800 kr
950 kr
1.100 kr