ÖVRIGT / Diverse / Serveringsbricka 9255105
*
nr 925 5105
Serveringsbricka
1950-tal, höjd: 30
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 november 2014
kl 19:29:36
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/11 13:42:45
1
Vinnande bud
- Tema
17 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: serveringsbricka
-
6516 Ask
+ skulptur, ”groda”, höjd: 4-15 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 18:05
-
6543 Ask
pietra dura, fågel, 14,5x10
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 20:53
-
6352 Champagnekylare
Final Touch, rostfritt stål, rymmer 17 liter, Diam..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 19:30
-
5305 Dörrhandtag
7 par, mässing, med nyckelskylt. Höjd: 23,5 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 18:52
-
6555 Hatt
”Bicorn” Ericsson, Stockholm, i ask. Längd: 50 (ask)
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 19:27
-
6557 Höga hattar
hatt, + Chapeau claque, (i ask)
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 19:31
*
Serveringsbricka
Läs mer om 50/60-tal
nr 925 5105
Serveringsbricka
1950-tal, höjd: 30
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 17 november 2014 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 17/11 13:42:45 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
17 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: serveringsbricka
-
6516 Ask
+ skulptur, ”groda”, höjd: 4-15 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 18:05 -
6543 Ask
pietra dura, fågel, 14,5x10
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 20:53 -
6352 Champagnekylare
Final Touch, rostfritt stål, rymmer 17 liter, Diam..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 19:30
-
5305 Dörrhandtag
7 par, mässing, med nyckelskylt. Höjd: 23,5 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 18:52 -
6555 Hatt
”Bicorn” Ericsson, Stockholm, i ask. Längd: 50 (ask)
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 19:27 -
6557 Höga hattar
hatt, + Chapeau claque, (i ask)
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 19:31



