Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Litografier / Serigrafier 11387214



*

nr 1138 7214


Richard Ryan

(f. 1974), Sverige


Serigrafier, 2 st. Richard Ryan (f. 1974), 34x48


Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.

Utrop:

600 kr

Såld:

200 kr

Sista tid för bud online:

måndag 23 oktober 2017
kl 18:20:19


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
20/10 22:07:55 1      150 kr
22/10 20:20:37 2      Vinnande bud



  • Konstnär/Designer

Richard Ryan

Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.

Läs mer om Richard Ryan
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier richard ryan serigrafier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
  • 6448 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 20:13
  • 7045 Färglitografi
    Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 20:05
  • 7044 Färglitografi
    Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 18:16




Ladda ner broschyr