KONST / Litografier / Serigrafier 12815352
nr 1281 5352
Peter Freudenthal
(f. 1938), Sverige
Serigrafier, 5 st, 6/150, Signerade. Motivet: 25x25 cm
Peter Freudenthal, född 1938 i Norrköping, svensk grafiker.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 20:19:34
12/10 23:11:13
Peter Freudenthal
Läs mer om Peter Freudenthal