KONST / Litografier / Serigrafi 13557005

nr 1355 7005

Victor Vasarely

(1906-1997), Ungern

Serigrafi, Victor Vasarely (1906-1997), Ungern. Signerad, numrerad 230/250. Motivet: 28x22 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 19 oktober 2020
kl 20:27:38

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 19 okt

Victor Vasarely

Läs mer om Victor Vasarely