ART / Lithographs / Silkscreen 11865123
nr 1186 5123
Suzanne Nessim
(f. 1944), Sverige
Suzanne Nessim (b. 1944), Sweden. 87/100, sheet: 27, 5x37, 5,
SILKSCREEN, 87/100, bladets mått: 27,5x37,5
SEK 100
Monday May 28 2018
at 19:35:55
28/5 17:01:58
Suzanne Nessim
Read more about Suzanne Nessim