KONST / Litografier / Serigrafi 12432138

nr 1243 2138

Serigrafi

Sune Fogde. Signerad, daterad 1973, numrerad 25/75, bladets mått: 73x58 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 25 mars 2019
kl 19:50:17