KONST / Litografier / Serigrafi 12432138

nr 1243 2138

Serigrafi

Sune Fogde. Signerad, daterad 1973, numrerad 25/75, bladets mått: 73x58 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 25 mars 2019
kl 19:50:17

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor