KONST / Litografier / Serigrafi 12432074

nr 1243 2074

Pablo Picasso

(1881-1973), Spanien

Serigrafi, Pablo Picasso (1881-1973), Spanien. Signatur i tryckplåt, numrerad 371/666. Motivet: 26x19 cm

Pablo Picasso, spansk konstnär och poet född 1881, död 1973.

Utrop:

1.000 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 300 kr (per 10:16:31)
Uppdatera
Visning

fredag 22/3, lördag 23/3, söndag 24/3 och måndag 25/3

Auktionen
avslutas:

måndag 25 mars kl 19:38:16

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
18/3 21:46:52 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Pablo Picasso

Läs mer om Pablo Picasso