KONST / Litografier / Serigrafi 12432074

nr 1243 2074

Pablo Picasso

(1881-1973), Spanien

Serigrafi, Pablo Picasso (1881-1973), Spanien. Signatur i tryckplåt, numrerad 371/666. Motivet: 26x19 cm

Pablo Picasso, spansk konstnär och poet född 1881, död 1973.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

500 kr

måndag 25 mars 2019
kl 19:38:16

Pablo Picasso

Läs mer om Pablo Picasso