KONST / Litografier / Serigrafi på tyg 16285138

nr 1628 5138

Bengt Lindström

(1925-2008), Sverige

Serigrafi på tyg, Ansikte. Signerad i trycket, EA-upplaga, 95x120 cm

Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 17 juni 2024
kl 20:47:00

10/6 15:01:19 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.000 kr
  Göteborg 1.000 kr
  Helsingfors 1.000 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Bengt Lindström

Läs mer om Bengt Lindström