KONST / Litografier / Serigrafi 12422133

nr 1242 2133

Olle Nyman

(1909-1999), Sverige

Serigrafi, Olle Nyman (1909-1999), Sverige. Signerad, daterad -72. Motivet: 61x46 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:37:33

8/3 16:52:09 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 18 mar

Olle Nyman

Läs mer om Olle Nyman