KONST / Litografier / Serigrafi 12422133

nr 1242 2133

Olle Nyman

(1909-1999), Sverige

Serigrafi, Olle Nyman (1909-1999), Sverige. Signerad, daterad -72. Motivet: 61x46 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:37:33

8/3 16:52:09 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Olle Nyman

Läs mer om Olle Nyman