KONST / Litografier / Serigrafi 13978152

nr 1397 8152

Serigrafi

Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 104/220, "April". Motivet: 14x34, yttermått inklusive ram: 29x47 cm

Utrop:

100 kr - 400 kr

måndag 17 maj 2021
kl 20:16:11