KONST / Litografier / Serigrafi 14082165

nr 1408 2165

Maya Eizin Öijer

(f. 1946), Sverige

Serigrafi, Maya Eizin Öijer (f. 1946), Sverige. "Mishima - confession of a mask". Signerad, numrerad 9/50. Motivet: 51x67,5, yttermått inklusive ram: 69x85 cm

Maya Eizin Öijer, svensk bildkonstnär född 1946.

Utrop:

700 kr

Såld:

400 kr

måndag 19 juli 2021
kl 18:23:16

10/7 17:26:54 1      350 kr
12/7 18:21:15 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Maya Eizin Öijer

Läs mer om Maya Eizin Öijer