KONST / Litografier / Serigrafi 13803335

nr 1380 3335

Serigrafi

Lars Ekström. "Vid Nybrokajen". Signerad, numrerad 20/80, daterad 1983. Motivet: 53x36cm, yttermått inklusive ram: 71x51cm

måndag 22 februari 2021
kl 18:24:33