ART / Lithographs / Silkscreen 13746432
nr 1374 6432
Joan Miró
(1893-1983), Spanien
Joan Miró (1893-1983), Spain. Inramad boksida, no signature, sheet: 32x49, 5,
SILKSCREEN, Inramad boksida, Ej signerad, bladets mått: 32x49,5
800
SEK 600
Monday January 25 2021
at 19:55:03
300 kr
300 kr
300 kr (Robot)
500 kr
400 kr
450 kr (Robot)
500 kr
500 kr (Robot)