KONST / Litografier / Serigrafi 15848274
nr 1584 8274
Jean Dewasne
(1921-1999), Frankrike
Serigrafi, Uppklistrad på pannå, Vestergaard, ej signerad, Silkscreen, yttermått inklusive ram: 62x62 cm
Jean Dewasne, fransk målare född 1921, död 1999.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 december 2023
kl 18:09:46
8/12 16:43:53
11/12 12:41:14