KONST / Litografier / Serigrafi 13158232
nr 1315 8232
Fredrik Wretman
(f. 1953), Sverige
Serigrafi, Signerad, daterad 1993, ca 35x35cm
Fredrik Wretman, född 1953, svensk konstnär.
Utrop:
800 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 23 mars 2020
kl 18:26:22
500 kr
600 kr
900 kr
1.600 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
23 mar