KONST / Litografier / Serigrafi 15464087

nr 1546 4087

Serigrafi

Efter Matisse, "Blue nude". Signerad i tryckplåt, Daterad -52. Bildmått: 50x37,5, yttermått inklusive ram: 68x54 cm

Utrop:

3.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 5 juni 2023
kl 20:45:55