KONST / Litografier / Serigrafi 13464177
nr 1346 4177
Serigrafi
efter Henri Matisse, Ivy in flower. Ej signerad, Bladets mått: 75x55cm, oramat löst blad
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 7 september 2020
kl 20:16:48
150 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr