KONST / Litografier / Serigrafi 12632301
nr 1263 2301
David Bracken
(f. 1930), Sverige
Serigrafi, David Bracken. Signerad, Stockholm, Motivet: 32x95 cm
Kondition: skadat glas
David Bracken, svensk bildkonstnär född 1930.
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 1 juli 2019
kl 20:31:01
300 kr
350 kr