ART / Lithographs / Silkscreen 9668537
nr 966 8537
Curt Hillfon
(f. 1943), Sverige
Curt Hillfon (b. 1943), 18/90, sheet: 91x64,
SILKSCREEN, Curt Hillfon (f. 1943), 18/90, bladets mått: 91x64
Curt Hillfon, born 1943 in Stockholm, Swedish painter.
800
SEK 200
Monday June 8 2015
at 19:41:32
8/6 17:17:36
150 kr
8/6 19:36:33