KONST / Litografier / Serigrafi 13581030

nr 1358 1030

Cecilia Sikström

(f. 1962), Sverige

Serigrafi, Cecilia Sikström (f. 1962), Sverige. Signerad, numrerad 99/125. Bladets mått: 50x42 cm

Cecilia Sikström, svensk målare och grafiker född 1962 i Lycksele.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 2 november 2020
kl 20:40:53

29/10 19:37:27 1      Vinnande bud

Cecilia Sikström

Läs mer om Cecilia Sikström