KONST / Litografier / Serigrafi 13581030
nr 1358 1030
Cecilia Sikström
(f. 1962), Sverige
Serigrafi, Signerad, numrerad 99/125. Bladets mått: 50x42 cm
Cecilia Sikström, svensk målare och grafiker född 1962 i Lycksele.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 2 november 2020
kl 20:40:53
29/10 19:37:27
Cecilia Sikström
Läs mer om Cecilia Sikström