KONST / Litografier / Serigrafi 12847052
nr 1284 7052
Björn Carlén
(f. 1935), Sverige
Serigrafi, "Under Tystnad". Handkolorerad. Signerad, numrerad 18/52, daterad 1979. Motivet: 41x41 cm
Björn Carlén, svensk bildkonstnär född 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 18:09:21
100 kr
150 kr