KONST / Litografier / Serigrafi 12555031
nr 1255 5031
Serigrafi
Amedeo Modigliani. Modell. Signerad i tryckplåt, 57x37 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 maj 2019
kl 19:24:01
18/5 10:17:58
20/5 19:22:43