KONST / Litografier / Serigrafi 14665325
nr 1466 5325
Albert Johansson
(1926-1998), Sverige
Serigrafi, Signerad, numrerad 456/60, daterad -56,36x49, yttermått inklusive ram: 547x
Albert Johansson, svensk målare född 1926, död 1998.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 maj 2022
kl 20:32:01
9/5 16:50:44
Albert Johansson
Läs mer om Albert Johansson