KONST / Litografier / Seregrafi 12422050

nr 1242 2050

Niki de Saint Phalle

(1930-2002), Frankrike

Seregrafi, Niki de Saint Phalle (1930-2002), Frankrike. Nana (från Nana Power), Signerad, numrerad 12/115. Motivet: 50x45 cm, Publicerad av Editions Esselier

Utrop:

4.000 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 6.800 kr (per 16:33:32)
Uppdatera
Visning

fredag 15/3, lördag 16/3, söndag 17/3 och måndag 18/3

Auktionen
avslutas:

måndag 18 mars kl 18:43:59

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Niki de Saint Phalle

Läs mer om Niki de Saint Phalle