ART / Sculptures and works of art / Sculpture 17382001
nr 1738 2001
SCULPTURE
flicka med spade, marble, märkt Pyrochrom Gladenbeck Berlin. Patent Angemeld. Signerad Pilar. Height: 41 cm, repairs, ett finger saknas.
flicka med spade, marmor, märkt Pyrochrom Gladenbeck Berlin. Patent Angemeld. Signerad Pilar. Höjd: 41 cm
Condition: lagning, ett finger saknas
Withdrawn
Monday November 10 2025
at 18:57:40