ART / Sculptures and works of art / Sculpture 17382001

nr 1738 2001

SCULPTURE

flicka med spade, marble, märkt Pyrochrom Gladenbeck Berlin. Patent Angemeld. Signerad Pilar. Height: 41 cm, repairs, ett finger saknas.

flicka med spade, marmor, märkt Pyrochrom Gladenbeck Berlin. Patent Angemeld. Signerad Pilar. Höjd: 41 cm

Condition: lagning, ett finger saknas

Withdrawn

Monday November 10 2025
at 18:57:40