KONST / Litografier / Screenprint 9155045
nr 915 5045
Rupert Jasen Smith
(1953-1988), USA
Screenprint , Rupert Jasen Smith (1953-1988), Greta Garbo som Mata Hari, 16/125, bladets mått: 109 x 86
Kondition: slitage
Rupert Jasen Smith, amerikansk konstnär, född 1953, död 1988.
Utrop:
6.000 kr
Såld:
8.200 kr
måndag 29 september 2014
kl 19:16:21
8.000 kr
5.600 kr
6.000 kr
6.400 kr
7.800 kr
- Klassiska
29 sep
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Rupert Jasen Smith
Läs mer om Rupert Jasen Smith