MÖBLER / Skåp & hyllor / Schatullbyrå 15186344

nr 1518 6344

Schatullbyrå

Intarsia. Bredd: 49 cm, djup: 34 cm, höjd: 73 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

400 kr

måndag 30 januari 2023
kl 19:23:09