ÖVRIGT / Diverse / Samovar 15727059

nr 1572 7059

Samovar

Senampire, koppar, trä. Höjd: 39 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 23 oktober 2023
kl 18:44:04

18/10 22:39:32 1      Vinnande bud