ÖVRIGT / Diverse / Samovar 12353156

nr 1235 3156

Samovar

Ryssland, mässing. Höjd: 40 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 18 februari 2019
kl 20:29:42

12/2 11:06:59 1      Vinnande bud

Mässing