MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Lappish knife 16253287
nr 1625 3287
LAPPISH KNIFE
med mera, 3 pcs. Hornarbeten. Length: 4, 5-29 cm, wear, damages.
med mera, 3 delar. Hornarbeten. Längd: 4,5-29 cm
Condition: slitage, skador
600
SEK 400
Monday June 3 2024
at 18:26:15
300 kr
350 kr