MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Lappish knife 17334108

nr 1733 4108

LAPPISH KNIFE

äldre. Length: 48 cm, wear, damages.

äldre. Längd: 48 cm

Condition: slitage, skador

600

SEK 9400

Monday October 20 2025
at 18:39:14