MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Salt cellar 6035787

nr 603 5787

SALT CELLAR

Ns med glasinsats, length: 6-8, wear, damages.

Ns med glasinsats, längd: 6-8

Condition: slitage, skador

100

SEK 150

Monday October 5 2009
at 19:21:39

5/10 08:15:25 1      100 kr
5/10 18:58:14 2      Vinnande bud