KONST / Skulptur & konsthantverk / Saltkar 13207037
nr 1320 7037
Saltkar
Meissen, Figural. Längd: 28. Höjd: 19 cm
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
800 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 20 april 2020
kl 20:45:15
500 kr
600 kr
900 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr