ÖVRIGT / Diverse / Salladsskål 9952046
*
nr 995 2046
Salladsskål
med salladsbestick, teak
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2015
kl 18:44:50
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/11 22:01:59
1
100 kr
6/11 17:37:40
2
200 kr
7/11 15:11:43
3
300 kr
7/11 22:59:10
4
350 kr
8/11 10:48:59
3
500 kr
13/11 19:09:17
5
500 kr
13/11 19:09:17
3
500 kr (Budbetjänt)
13/11 19:10:16
5
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: salladsbestick salladsskål teak teakmöbler trä
-
7020 Blomkonsoler
9 st, Smide, 1930-40-tal. Höjd: 13-29 cm
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 20:23
-
7210 Hängen
3 st, modell äldre, bland annat silver. Höjd: 3-7 cm
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 19:36
-
7181 Mjölkkannor
3 st. Höjd: 70 ca
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 20:36
*
Salladsskål
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 995 2046
Salladsskål
med salladsbestick, teak
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 600 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2015 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 5/11 22:01:59 | 1 | 100 kr |
| 6/11 17:37:40 | 2 | 200 kr |
| 7/11 15:11:43 | 3 | 300 kr |
| 7/11 22:59:10 | 4 | 350 kr |
| 8/11 10:48:59 | 3 | 500 kr |
| 13/11 19:09:17 | 5 | 500 kr |
| 13/11 19:09:17 | 3 | 500 kr (Budbetjänt) |
| 13/11 19:10:16 | 5 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: salladsbestick salladsskål teak teakmöbler trä
-
7020 Blomkonsoler
9 st, Smide, 1930-40-tal. Höjd: 13-29 cm
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 20:23 -
7210 Hängen
3 st, modell äldre, bland annat silver. Höjd: 3-7 cm
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 19:36 -
7181 Mjölkkannor
3 st. Höjd: 70 ca
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 20:36



