KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Rödkrita 14623089
nr 1462 3089
Rödkrita
Sören Viberg. Modell. Signerad, daterad -89. Bildmått: 21x14 cm, yttermått inklusive ram: 33x26 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 april 2022
kl 19:44:33
21/4 18:27:30