KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Rödkrita 12861419

nr 1286 1419

Einar Palme

(1901-1993), Sverige

Rödkrita, Man på skidor, Signerad. Motivet: 19x14 cm

Utrop:

500 kr

måndag 4 november 2019
kl 18:22:56

Einar Palme

Läs mer om Einar Palme