ART / Misc. paintings / Reliefs 11198388

nr 1119 8388

RELIEFS

3 + 4, wood, 50x102 & 29x64, Thailand, wear, damages.

3 + 4, Trä, 50x102 & 29x64, Thailand

Condition: slitage, skador

2000

SEK 1500

Monday July 17 2017
at 19:42:08

17/7 19:35:21 1      Vinnande bud