KONST / Skulptur & konsthantverk / Relief 8078122
nr 807 8122
Relief
Torolf Engström, terrakotta, signerad-53, längd: 54
Kondition: nagg
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 februari 2013
kl 20:37:42
6/2 18:21:17